צוות PostUp

מי הצוות של האתר? בכמה מילים, בואו להכיר אותנו:

מידן בורוכוב

נשוי + 3, הרעיונאי והראש המופרע מאחורי כל מילה שיוצאת מהשגרה באתר. קומיקאי בגלגול הקודם ועובד בחברת הייטק היום. האיש מאחורי מומי החציל נהג מונית באל.איי ולכל אדם בטלפון שלו יש כינוי.

ניב שכטר

המפליג הגדול של האתר. לפעמים נמצא ולפעמים לא. נותן לנו את הזווית של העולם הגדול על כל הדברים בחיים. אוהד את הרוקטס, מדבר ממספר פורטוגלי ואשתו חושבת שהתמונה הזאת נראת נהדר!

יאיר זעפרני

המאסטרו, האדם שמוכן לעקוץ כל מהלך ב-NBA תוך דקה ופחות עם טיעונים לעניין. ירושלמי, נשוי + 2. מחבר הספר "מניין סיפורים מבית הכנסת של ילדותי" וברוב זמנו מתעסק בחינוך. חוץ מבלילות…

שי אבן צור

איש הייטק מהשרון, נשוי + 2. ידוע בלב הגדול ובכבוד שהוא נותן לכל אדם. אוהב לקדם ולהריץ עניינים, לא מהסס לחתוך כשצריך ולהתפשר כשניתן. אוהד וכותב NBA כבר שנים רבות, גם לפעמים בארץ.

סער ברעם

נשוי, כותב מגיל 12 ואוהד NBA עוד לפני התקופה העליזה הזו. בעל חברת שיווק דיגיטלי על שמי, דוגל בהנאה מהחיים, חקירה לעומק ובסופו של דבר מקצוענות. הצד הטכני של האתר.

כתבות מהאתר

דירוג 30 קבוצות הליגה בעשור האחרון – חלק א'

בימים אלו שכולנו עסוקים בלהתכונן ל-פתיחת העונה המתקרבת, לעוד חג שבפתח ולסיבוב הבחירות השלישי שסוגר עלינו, יאיר זעפרני הצטרף לטרנד סיכומי העשור שנפוץ לאחרונה והחליט לקחת על עצמו משימה שאפתנית – דירוג 30 קבוצות הליגה לפי העשור שהיה להן. התוצאות לפניכן.

קרא עוד »