שאלות נפוצות

יש לך שאלות מסוימות? חילקנו לך את השאלות הנפוצות ל-12, כי יש להיות שנוכל לענות עליהן עוד לפני ששאלת.

הקמת פרופיל בוורדפרס

קודם כל נכנסים לגראבאטר. משם מתחברים לוורדפרס דרך Sign In, עדיפות להתחבר עם גוגל. אחרי שהתחברתם \ נרשמתם, נכנסים לפרופיל האישי ומגדירים אותו. 

מיד אחרי שהגדרתם את הפרופיל בסעיף הקודם, נכנסים לאזור שלכם בגראבאטר. מיד לאחר מכן נכנסים מתחת לתמונה שלנו ולוחצים על G, שזה מותאם להצגה בכל האתרים. משם הדרך לבחור את השם משתמש והתמונוה קצר מאוד.

אמינות, מוניטין ושקיפות מול הצוות. אנחנו מעדיפים שלכל שם יהיה פנים, כדי שנוכל להכיר אותו טיפה יותר ואת דעותיו. זה עוזר לנו להבין מי האדם ולהציע לו להצטרף לצוות שלנו, במידת הרצון והצורך.

תרבות דיון ותגובות

אנחנו מאמינים בתרבות דיון באתר, ואם נעשתה פגיעה בשמו הטוב של כל אדם או לחילופין נאמרו דברים ללא כוונה, אנא הודיעו לנו בהקדם במייל info@postup.co.il ואנחנו נטפל בזה באופן מיידי.

אנחנו אתר של אנשים שאוהבים ספורט, ולעתים, כמו בספורט, מתרגשים טיפה יותר מדי. אנו מבקשים תרבות דיון, בלי הודעות נאצה על רקע אישי, בלי הודעות שנאה, גזענות, או הסתה למיניהן. חוץ מזה, הכל מותר.

אנחנו תומכים בשימוש בשם האמיתי, גם אם מדובר בשם רגיל, כדי שנוכל להתרשם ולהתייחס ברצינות. אם אתם ידועים בכינוי כלשהו, אנא רשמו את המייל האמיתי שלכם או לחילופין שם שנוכל לפנות אליכם בו בכבוד.

הבהרות

נכון להיום, האתר מתקיים מתרומות של גולשים ואנשים שרוצים לתת את הגרוש ללירה. אנחנו עושים מאמצים כדי לתחזק אותו על שרת ברמה גבוהה עם הפונקציות הכי עדכניות בוורדפרס.

נכון להיום, אנחנו מתנדבים לחלוטין ולא מקבלים על ההפעלה של האתר שום תשלום. כרגע אין תכנון להפוך את האתר לתוכן פרסומי, ואנחנו נמשיך לרוץ על תרומות בלבד, כרגע ללא פרסומות, פופ-אפים ועוד.

קודם כל אנחנו מגנים כל גניבת זכויות יוצרים באתר שלנו, ולכן משתדלים (עד כמה שאפשר) לקנות תמונות מבנקי תמונות. אם גנבו לך תוכן מסיבה כלשהי, נשמח שתיצור איתנו קשר במייל info@postup.co.il ונוכל לראות איך אפשר לטפל בעניין.

תרומה לאתר

אם זה בתור כותב, אפשר לכתוב כמה מאמרים ולהכנס בקטגוריית "כתבים אורחים", ובעתיד להכנס כחבר צוות מן המניין.

מבחינה כספית, כרגע אפשר לתרום במגוון דרכים, אבל הנפוצה ביותר היא באשראי בלינק הבא. עוד דרך נפוצה היא בפייפאל.

בדרך כלל זה תלוי במספר המאמרים שתכתוב למערכת, כמובן בתנאי והם עוברים כמה תנאי סף כמו שפה נאותה, עברית ברמה מספקת (שלרובנו יש) ושיח בריא על ספורט. בדרך כלל מדובר על כמה מאמרים טובים, בפועל אין דרך להעריך בדיוק כמה זמן זה ייקח.

אנחנו מאוד מעריכים ביקורת בונה. מוזמנים לשלוח לנו מייל לכתובת info@postup.co.il ואנחנו נשקול את בקשתכם. כמובן שלא נענה מייד, כי אנחנו צריכים להתייעץ על זה בצוות ולראות כמה השדרוג מתאים ואיפה זה כעת בסדר העדיפויות באתר.

עדיין מסתבך? דבר איתנו