לילה ללא הפתעות ב-NBA

הניקס התמודדו מול הסיקסרס, אוקלהומה אירחה את סקרמנטו קווינס, הפייסרס את הט"ב והלייקרס את הווריורס הפצועים והמוחלשים. ליל חמישי ב-NBA
טוביאס האריס

פילדלפיה 76' – ניו יורק ניקס

הניקס הגיעו בלי אדם אחד שבאמת יודע ליצור לעצמו ברמה הגבוהה ביותר, ושג'וליוס רנדל, אלפריד פייטון ואר.ג'יי בארט יסלחו לי שדרסתי ככה את כבודם – אבל לאף אחד מהם אין דקה בפלייאוף. נקודה חשובה שהניקס לא השכילו לנצל – גם אמביד וגם סימונס לא שיחקו במשחק האחרון.

הקבוצה הזו הגיעה לפילי, אפילו ללא מרכוס מוריס, שהספיק לבינתיים לעבור לקליפרס. הניקס לא הצליחו להוביל לשנייה במהלך המשחק ואחרי שכבר היו בפיגור 20, הניקס הצליחו לסגור את זה ב'רק 9 הפרש', בתוצאה הסופית 115-106. טוביאס האריס סחב את הסיקסרס במשך כל המשחק על גבו (ואפילו קלע 12 מ-15 נקודות הראשונות של הסיקסרס) עם 34, 7 ו-7 בפרופורציה של 2/3 מהשדה. אל הורפורד (15, 7 ריב' ו-9 אס' – 4/4 ל-3) ושייק מידלטון (19 נק') עזרו לנצח את הניקס האומללים.

רק רנדל ראוי לציון בניו יורק עם 30, 10 ריב' ו-5 אס'. למרות זאת, בארט עם 15, 6 ריב' ו-5 אס' היה בסדר גמור, פייטון עם 18, 6 ריב' ו-12 אס' סייע לניו יורק להתחרות בסיום מול הסיקסרס.

אוקלהומה סיטי ת'אנדר – סקרמנטו קינגס

אוקלהומה סיטי ת'אנדר יודעים איך לסגור משחקים השנה. הם פשוט קבוצה טובה וטורפים את כל הקלפים למרות הציפיות. הם קיבלו את סקרמנטו הנמרצים שעשו עבודה מצוינת בלהיות לפניהם לכדורים. שאקרמנטו קווינס פתחו עם ג'וזף, בוגדנוביץ' החביב, בייליצה, בארנס והארי גילס השלישי בהרכב מנצח. פוקס לא קיבל דקות בגלל פציעה שמגבילה אותו לאורך זמן והילד (השחקן והמזומן) עלה מהספסל ל-26 דקות וחצי.

כששניהם לא משחקים לסקרמנטו מאוד קשה לנצח. הם נמצאים במגמה של הליכה אחורה משנה שעברה באופן מפתיע וכנראה שלא ייכנסו לפלייאוף. והנה יש לנו את הת'אנדר שפתחו עם פול, דורט (שוב פותח, מי זה?), שיי גילגיוס-אלכסנדר, דניו גלינארי וסטיבן אדאמס הסולידי. ההרכב הנמוך-יחסית עובד להם טוב, למרות שדנילו הוא לא הכי PF ושיי הוא לא באמת SF וכריס פול לא מספיק גבוה בשביל להיות שחקן כדורסל – אבל הוא לוקח אלי הופים בגיל 35.

בחזרה למשחקנו. פול עם 3 אסיסטים כבר ברבע הראשון ומכניס את החברים לעניינים, כאשר בייליצה מהצד השני עם 8 נק' עבור הקינגס כבר באמצע הרבע. אחרי שלשה של הת'אנדר בתחילת הרבע שהציבה אותם על 28 נקודות, הם נשארו דוממים למשך 3 דקות יקרות עד שלשה של נאדר; הם שוב נשארו מדשדשים וגלינארי מנסה לסחוב אותם ולהחזיר אותם למשחק בכוחות עצמו. הקינגס מנצלים את ההזדמנויות הללו ובסלים של בארנס והילד מתחילים לברוח. בסיום הרבע 11 הפרש לקינגס וברבע השלישי הם בורחים עד 19 (!) הפרש מול אוקלהומה. בייליצה תופר שלשה ומעלה את סקרמנטו ל-78-59.

הגארדים של אוקלהומה התעוררו. פול ושרודר עם פול-אפים מתחילים להחזיר את הת'אנדר למשחק. נואל גם מסייע ועד סיום הרבע סקרמנטו נעצרים בהגנת הת'אנדר ויורדים עם יתרון נקודה בלבד. 82-81 לסקרמנטו. כמעט 6 דקות אחרונות של הרבע ללא נקודות בסקרמנטו. הת'אנדר עולים ליתרון מסל של גילגיוס-אלכסנדר. גאלינארי עם האלי-הופ הכי זקן שראיתי בחיים מרים את הקהל באוקלהומה ומכניס גם שלשה מאסיסט של CP3. משם כבר הקינגס לא הצליחו לחזור וזה 112-108 לת'אנדר.

גלינארי עם 24 ו-6 ריב' הוביל את הת'אנדר, פול עם 17 ו-7 אס', שרודר עם 13 ו-7 אס', שיי גילגיוס-אלכסנדר עם 20. בסקרמנטו האריסון בארנס ממשיך את התקופה הטובה עם 21 נק', בייליצה עם 18 ו-9 ריב' והארי גילס השלישי עם 19 ו-8 ריב'.

אינדיאנה פייסרס – פורטלנד טרייל בלייזרס

רג'י מילר (כמה מפתיע) מפרשן את המשחק הערב. לילארד חסר בשורות הבלייזרס, וזה חיסרון ענק. גם מבחינת רוטציה, גם מבחינת כושר הקליעה שהיה בו – וגם מבחינת רכז טבעי, שאין לבלייזרס כרגע. ויקטור אולדיפו, לעומת זאת, חזר להרכב אחרי פציעה נוספת בגב. מנטלית – הוא אמר שהוא מבורך ולפני שנה הוא לא יכול היה ללכת. הוא צריך לחזור לעניינים כי כרגע הוא לא נראה אותו דבר.

אינדיאנה לא מאכזבים את רג'י ויורדים ליתרון אחרי הרבע הראשון של 30-24. ברבע השני משהו קרה בהתקפה של הפייסרס המבולבלים: טרנר מחטיא עונשין, מחטיאים שלשות פנויות ו-13 נקודות סה"כ שהובילו אותם למינוס 6 במחצית. סאבוניס מצליח לבצע כמה מהלכים נכונים בהתקפה ומראה לנו למה וייטסייד הוא חוסם טוב, אבל רק כשבא לו. בסיום הרבע השלישי אינדיאנה חוזרים לעצמם עם 37 נקודות לעומת 26 של הבלייזרס (שהיה הקו העליון שלהם היום) ועולים ליתרון של 5 הפרש בסיום הרבע.

לרבע האחרון אינדיאנה עולים בטירוף ובאמצע הרבע הם כבר עומדים על 14 יתרון, במיוחד בהובלתו של סאבוניס – שמשחק ומראה שהוא מתפתח להיות שחקן מצוין. כמה דקות לסיום המשחק וכבר לסיי ג'יי מקולום נגמר האוויר מהסחיבות, וייטסייד וטרנט ג'וניור מסייעים לפורטלנד להשאר במשחק אבל זה כבר לא זה. 30 שניות לסיום המשחק וזה רק 3 הפרש לפייסרס אחרי לייאפ של מקולום. והנה מה ששבר והוציא לפורטלנד את הרוח מהמפרשים… טרנר שם שלשה מאסיסט של סאבוניס שסוגר את המשחק בתוצאה הסופית, 106-100.

סאבוניס עם 20 ו-11 הוביל את הפייסרס המנצחים, ברוגדון עם 17, 8 אס' ו-6 ריב'. אולדיפו עם 15. טרנר עם 14 ו-10. בפורטלנד סי ג'יי מקולום עם 28, טרנט ג'וניור עם 41 דקות ו-20 נקודות. וייטסייד עם 18, 16 ריב' ו-4 בלוקים. כרמלו 12 ו-7 ריב'.

גולדן סטייט ווריורס – לוס אנג'לס לייקרס

לברון ג'יימס לא שותף בגלל 'מפשעה כואבת' לכאורה, ולדעתי הוא רצה מנוחה – ובצדק. הוא משחק, בגיל 35, את המשחקים שכולם משחקים ומנצח אותם במעל 75% והקבוצה שלו במקום הראשון במערב העמוס והצפוף. יותר מזה? שינוח קצת. מגיע לו. סטפן קרי אמור לחזור ביום ראשון ועד אז… נראה מה יהיה. בפוסט האחרון שפרסמנו בדף שלנו בפייסבוק, נראה שהוא בכיוון הנכון להפצע פציעה קלה שתשבית אותו בדיוק עד סיום העונה. לקחתי.

אם ברבע הראשון הלייקרס 'נתנו' לווריורס להגיע ליתרון של 6 הפרש באמצע הרבע, בשני זה כבר היה סיפור אחר והם שמו את הרגל על הדוושה במחצית השנייה וסגרו את הסיפור הרמטית. דריימונד גרין עם 10 דקות. מרקיז כריס עם 23 דקות. אל השחקנים שהכרתי לפני העונה בהרכב הפותח של הווריורס… עד שראיתי את ד-ר-א-ג-ן ב-נ-ד-ר שפתח בשורות סגנית האלופה. המשחק נסגר ב-116-86 ואין טעם לדבר עליו יותר מדי. צירפתי גם את הוידאו שלו כדי שתהנו מהמחצית הראשונה. לא ממליץ לראות את המחצית השנייה. במיוחד אם אתם אוהדי ווריורס (לא יודע כמה נשארו) או סלטיקס.

דיוויס עם 23 ב-25 דקות, קוזמה עם 18, הווארד עם 13 ו-9 ריב' ב-24 דק'. מגי, בראדלי ורונדו (6 אס') סיימו כ"א עם 12. אריק פסקל עם 23 נקודות הוביל את הווריורס, ג'ורדן פול עם 16 ו-8 אס', דמיון לי עם 15, 6 ריב' ו-4 אס' לא נתנו פייט.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב telegram
שיתוף ב reddit
שיתוף ב whatsapp

3 תגובות

 1. תודה על הסיקור .
  הוטלה פצצה אתמול באבו דאבי ,פצצה
  שהתפוצצה בסין המשיכה להתפוצץ באיטליה ,המשיכה לאבו.דאבי אתמול ועתידה להמשיך להתפוצץ בארצות הברית ואירופה.
  כריס פרום מנצחמארבעה גראנד טורים
  הבריטי הוכנס להסגר ,לבידוד באבו דאבי ,
  המשך המירוץ בוטל לאחר שהתגלו שני נדבקים איטלקים בקורונה .
  קרוב לודאי כי מרבית אירועי הספורט בעולם יבוטלו בהמשך השנה , קאעב לודאי כי גם הליגות בכדורסל .

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

הזדמנות להכיר

תגובות אחרונות

צור קשר

טוויטר

פייסבוק

הצטרפו לקבוצת הטלגרם